Stroje

STRÓJ PODSTAWOWY

Piłkarze Avisty mają do dyspozycji dwa podstawowe komplety stroi. Ich kolorystyka nawiązuje do barw niebiesko-białych barw klubowych. Pierwszy omplet ufundowany został przez państwa Lecha i Małgorzatę Jaczun, prowadzących na co dzień w Ostródzie placówkę agencyjną firmy AXA Polska S.A.. Trykoty w pełni nawiązujące do klubowych barw czyli niebieskich z białymi wstawkami. Piłkarze Avisty występują w tych strojach o rundy wiosennej sezonu 2012/2013.

Drugi komplet stroi ufundowany został przez Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz firmę DAWBUD. Utrzymany jest również w kolorystyce nawiązującej do statusowych barw klubu. Białe trykoty z błękitnymi wstawkami. Piłkarze z Łążyna ten komplet mają do dyspozycji od rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STRÓJ REZERWOWY

Rezerwowym kompletem stroi jaki do dyspozycji maja piłkarze Avisty są popularne „pszczółki”. Komplet zakupiony został przez Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie w trakcie sezonu 2010/2011. Trykoty utrzymane są w czerwono – żółtych barwach. Od rundy wiosennej sezonu 2014/2015 piłkarze Avisty mają również do dyspozycji koszulki na długi rękaw. Komplet te zakupiony został dzięki wsparciu Pana Wiesława Mergalskiego, właściciela Karczmy nad Sandelą w Lubawie oraz Gminnemu Zrzeszeniu LZS w Lubawie.

STROJE HISTORYCZNE